Политика безопасности

Виды оплаты:


1) Наличными деньгами (только в Риге);

2) Банковским перечислением, делая предоплату на наш банковский счёт, на основании счёта-фактуры.

3) Мы не принимаем платёжные карты. (Извиняемся за неудобство!)

 

 

Оплата Специального заказа*:

В случаях специального заказа*, покупателю необходимо делать предоплату (гарантийный взнос) в размере не менее 15%. В случае отказа от заказа, гарантийный взнос возврату не подлежит.

 

*Специальный заказ  - заказ товара, которого нет на складе продавца и специально для покупателя, необходимо заказать, доставить либо произвести.

Все цены с НДС и в силе сегодня.

 

 

Гарантия

Гарантия в интернет магазине spinning.lv обеспечивается в соответствии с нормативными актами Латвийской Республики.

Все гарантийное и пост гарантийное обслуживание товаров производится специализированными авторизованными сервисными центрами фирм производителей, имеющими на то соответствующие полномочия.

Prece var atšķirties no attēla redzamās, vai attēlā var būt daļas, kas neietilpst preces komplektācijā.  Ievietoto un redzamo preču cenām, aprakstiem un attēliem ir informatīvs raksturs. Preču parametri vai komplektācija var tikt mainīti, saskaņā ar ražotāju noteiktām izmaiņām.
Preču cenas norādītas EUR ar PVN. Cenas un preču piedāvājums veikalā var tikt mainīti bez brīdinājuma.

 

Iepirkšanās interneta veikalā notiek saskaņā ar MK 2002. gada 28. maija noteikumiem Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”.

Pamatojoties uz LR MK noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” Nr. 207., pircējam ir tiesības atteikties no Līguma 14 kalendāro dienu laikā. Taču, pamatojoties uz Likuma „Patērētāju tiesību aizsardzības likums” 12. panta 6. punktu, kas nosaka, ka: „patērētājs atbild par glabāšanas kvalitāti un drošību tiesiskā atteikuma realizācijas termiņā” un saskaņā ar noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” Nr. 207, 14.1  pantu „Patērētājs, izmantojot šajos noteikumos minētās atteikuma tiesības, ir atbildīgs par preces vērtības jebkāda veida samazināšanos, ja prece ir izmantota tādā veidā, kas nav savienojams ar labas ticības principu, tai skaitā izmantota citā nolūkā, nevis preces īpašības vai darbības noskaidrošanai.”  

   

 

 

Ja vēlies izmantot atteikuma tiesības – lūdzam ņemt vērā šādus ieteikumus:

- pārbaudi, taču nelieto preci;

- neatver audioieraksta, videoieraksta, vai datora programmatūras iepakojumu (attiecas arī uz plaukstdatora, navigācijas iekārtas u.c. programmatūrām);

- saglabā un nesabojā preces oriģinālo iepakojumu un komplektāciju (aizlīmētus plastikāta iepakojumus vari rūpīgi atvērt ar šķērēm);

- ir preces, kuras pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ: higiēnas preces (kā piemēram, epilātori, apakšveļa, intīmpreces, skuvekļi, tualetes u.c.).

 

Prasījuma pieteikuma veidlapa: http://www.ptac.gov.lv/upload/2008_word_dok/prasijuma_pieteikums.doc